Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat  bir alandan diğerine geçmek asla sorunsuz değildir. Yerel taşınmalar bile paketleme, yükleme ve boşaltma vb. Antalya Ucuz Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak tüm süreci sizin için kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Taşımacılık sektöründe 14 yıllık deneyimimiz tamamen müşteri memnuniyeti için adanmıştır. Ev taşıma alanında uzman personelimizin evinize zamanında ulaşmasını sağlıyoruz ve onlar da sizin özelliklerinize göre paketleme ve taşımayı gerçekleştiriyorlar.

Planlamadan yürütmeye kadar hareketin her alanında size yardımcı olabilecek deneyimli taşıma danışmanlarımız var. Profesyonel ve nazik ekibimiz, yardımcı müşteri hizmetlerimiz ve rekabetçi fiyatlarımız ile evden eve nakliye hizmetimizi sunmaya devam ediyoruz. Uygun fiyatlarla, ev taşıma işlemlerinizi kolaylaştırıyoruz.Taşınmanız İçin Rezervasyon Yaptırmanız Durumunda Şunları Sağlayacağız:

Taşınma gününde sunacağımız hizmetler;

1. Nakliye ve hasarlara karşı sigortalı hizmet
 
2. Montajlı ürünlerin de-montajı ve paketlenmesi
 
3. Diğer eşyaların kutulanması, sarılması ve paketlenmesi
 
4. Taşınılan yeni adreste de-montajı yapılan mobilyaların montajı

Evden eve taşınma gününden önce ücretsiz ambalaj kitimizi alabilirsiniz; 

Paketleme kiti şunları içerir;

1 Adet Rulo Bant
4 Adet Küçük Boyutlu Koli
4 Adet Orta Boy Koli

Bu yüzden tereddüt etmenize gerek yok. Bugün taşınmanızı rezerve edin ve tüm bu avantajlardan yararlanın. Mükemmel hizmet alacak ve paradan tasarruf edeceksiniz.